Főoldal | Hírek | Életrajz | Képek | Beszámolók | Tabellák | Statisztika | Letöltés | Chat | Vendégkönyv | Linkek | Kontakt

2005. februári hírek

____________________________________________________________________________________________

2005.09.30.
Gadrika

BL selejtező előtt

Ma délután indul útnak a Dunaferr NK csapata Németországba. A lányoknak idén BL selejtezőt kell játzsaniuk, hogyha a legrangosabb kupasorozat csoportkörébe szeretnének kerülni.
Az ellenfél a volt dunaújvárosi Szrnka Zia jelenlegi klubja az FC Nürnberg.
A találkozókat október 1-jén és 9-én rendezik.
Elég hullámzó teljesítményt nyújt mostanában a Dunaferr, de szerencsére Detti fantasztikus formában van!
Reméljük jól mozgatja majd és győzelemre vezeti a csapatot!

Info az FC Nürnbergről

6 forduló elteltével 100%-os teljesítménnyel vezeti a tabellát a Nürnberg.

Eddigi eredményei a szezonban:

2005.09.29.
Gadrika

Katasztrofális első félidei játéka miatt alaposan megnehezítette saját dolgát a Dunaferr NK női kézilabda-csapata a Spartacus elleni bajnokin, de a második játékrészben azért kijött a két csapat közti különbség, s biztosan hozta a kötelezőt Kiss Szilárd együttese. Detti pazar játékával végül 36-28ra győztek a csajok.

Következik szombaton a BL selejtező Németországban Szrnka Zia csapata az FC Nürnberg ellen. A héten további infók az ellenfélről.

2005.09.19.
Gadrika

Sovány siker

Újabb fontos 2 pontot zsebelt be ma délután a Dunaferr NK csapata. A Debrecen együttesét verték meg hazai pályán 33-31-re.

Detti az egész mérkőzésen jól játszott, sok gólt szerzett és a beállós poszton Ritát nem egyszer pazar passzokkal hozta helyzetbe.
Jövőhét szombaton Győrbe utazik a csapat. Óriási csata várható a bajnok otthonában, hiszen Dettiék célja az elvesztett címek visszaszerzése ebben az évadban.

2005.09.13.
Gadrika

Következő ellenfél: Kiskunhalas NKSE

Holnap Kiskunhalasra látogatnak Dettiék. Zsiga Gyula együttese hazai pályán vereséggel kezdte az idényt (Hódmvhtől kaptak ki 23-30-ra), majd Vácon léptek pályára, ahol az utolsó percben sikerült megszerezniük a győzelmet (Vác - KNKSE: 29-30). 2 ponttal jelenleg a tabella 7. helyén állnak.
A tavalyi szezonban Zsiga Gyula csapatával Kiskunhalason 20-31-et játszottunk az első forduóban, ahol Detti 5 góllal járult hozzá a magabiztos győzelemhez. Majd a 12. fordulóba hazai pályán 32-18as végeredmény született. Itt Detti 7et szórt!
A Dunaferr NK csapata két forduló elteltével, két győzelemmel, elfoglalta megérdemelt helyét a tabellán.
És mivel csapatunk egyértelműen a bajnoki cím visszaszerzéséért szállt harcba, így a kunsági csapat ellen is kötelező a győzelem!

(a SzuCsán mi 11 góllal kaptunk ki a halasi ultráktól, remélem a csajok legalább ennyivel nyernek szerdán!;))

Gadri

2005.09.10.
Gadrika

Győzelem Angyalföldön

Tegnap a Vasas csarnokában léptek pályára Dettiék. Az angyalföldi együttes célja, hogy visszakapszkodjon az NB1 élvonalába. Az 1. fordulóban jó teljesítményt nyújtottak a jóval esélyesebb Ferencváros otthonában, így mi is nehezebb mérkőzésre számítottunk, mint a Vác elleni találkozó volt.
Az első félidőben pontatlanul, kapkodva, néhol ötlettelenül játszottunk. Mintha a lányok kicsit megilletődve jöttek volna ki a pályára. Nem pörögtek fel igazán, míg Mocsai Lajos csapatát szemmel láthatóan feltüzelte, hogy a Dunaferr ellen bizonyíthat. Detti a 20. perc környékén egy ütközés után maradt lent a térdét fájlalva, és ebben a játékrészben már nem is állt vissza, hanem Bába Misi vette kezelésbe. A játék képe nem változott, csak Gabcát és helyenként Lovit, Bokit lehetett kiemelni, így nagy meglepetésre 13-11-es piros-kék vezetéssel fordultak a csapatok.
A második 30. percben azonban helyreállt a rend. A lányok összekapták magukat, Detti is visszatért a pályára. Meli sérülése miatt Ivett játszotta végig a mérkőzést, és olyan 20-25 percet produkált, mint a sérülése előtt. Nagyon jó volt látni, ahogy indítás gólt dob, lefordul, hetest harcol ki, labdát szerez! Gabca ott folytatta ahol az 1. félidőben abbahagyta. Egyszerűen tarthatatlan volt! Meg kell említeni még Kittit is, aki Irát váltotta a kapuban és nagyokat fogott! Végül 7 góllal nyert a Dunaferr! a 2. játékrészben lemostuk a Vasast a pályáról.
Szép volt csajok! Csak így tovább!
Legközelebb Kiskunhalasra utazik a csapat, ahol Zsiga Gyula együttesével mérkőznek. Hajrá Kohász!

Detti a meccs után elmondta, hogy a térdkalácsa ment ki a helyéről, de talán nem lesz komolyabb baj belőle!
Mi is nagyon reméljük! Jobbulást Detti!

Gadri

2005.09.09.
Gadrika

Következik a Vasas

Ma délután 18 órától Budapesten, a Vasas otthonában szerepel a Dunaferr csapata. Sajnos Vincze Melinda nem lép pályára a mérkőzésen, mert a tegnapi edzésen megsérült.
Ira sem 100%-os, ő kihagyta a mai tréninget, de a mérkőzésen játszani fog.

Reméljük elég Kohász fanatikus lesz a vendégszektorban ahhoz, hogy leszurkoljuk a Vasas híveket!