B e s z á m o l ó

Viborg HK - Dunaferr NK

30 - 31
(16 - 13)

A meccs gyors gólváltással kezdődött,majd a dunaújvárosiak számlájára írhatóan elhúzott a hazai csapat.A bírók egyértelműen a dánoknak fújrak,de ennek ellenére a Dunaferr 6 gólos hátrányból is fordítani tudott,a fiatal Vincze Melinda és Ferling Detti segítségével.Ez után időkérés következett,amit követően a dunaújvárosi lányok egy kicsit kiengedtek,így a szünetre 3gól lett a VHK előnye.

A második félidöbenfléledt a Dferr,Németh és Bulath lehetetlen helyzetekből szerzett találataival újból megszerezték a vezetést.Ezt követően az újvárosiak sorra adták el a labdákat,kapták a kiállításokat... 27-26os végeredménynél már mindenki tudta,hogy hétméteresekkel fog eldőlni a csata.

Az első büntetőt Pigniczki lőtte be.(a dán szintén a hálóba juttatta a labdát.) A másodikat Detti bombázta a hálóba.(a dán is belőtte) A harmadik hetesünket Kindl Gabi értékesítette.(a dán kapufát dobott!!!!) Negyedik büntetőnket Bulath Anita vágta be a hálóba. (a dán is bedobta) Az utolsó,sorsdöntő hetest Radulovics Bojana lőtte be!!!