Dunaferr NK:
Sirina - Lovász 3, BULATH 6, Balogh, Kindl 1, FERLING 5, VINCZE 6
Csere: Hoffmann, Mehlmann 3, Radulovics 5 (5), Gáspár, Borbás 2, Kovács A.

Kiss Szilárd:
- Kezdetben érződött, hogy a hétközi, Ferencváros elleni meccsünk miatt hátrányban voltunk a felkészülésben, később viszont fegyelmezetten, taktikusan játszottunk. Támadásban és védekezésben azt nyújtottuk, amit vártam, megérdemelten nyertük meg a megyei rangadót.

Csapatunknak sikerült összeszednie magát a szerdai Ferencváros elleni mérkőzés után(sokan csalódásként élték meg a hazai pályán elért döntetlent). A fehérváriak kb 10 percig(4-4) bírták a tempót,ezután viszont sikerült állva hagynuk őket.Védekezésünk agresszív volt(a bírok szerint sokszor túlságosan is,ezért folyamatosan kaptuk a két-perceket ,és a fehérváriak rengeteg büntetőt dobhattak)A meccs teljes képéhez hozzá tartozik,hogy Siti Bea már a meccs elején sérülést szenvedett,és így az EHF-győztes csapat szellemi vezér nélkül maradt.Támadásban Detti, Buli és Vincze Meli volt megállíthatatlan a hazai védők számára.A jó védekezésből többször is lerohanásokat vezethettünk,amit többnyire sikerült értékesítenünk.Gabca is egy lerohanás során szerezte egyetlen gólját a tegnapi napon!(emellett egy hetest is kiharcolt). A második félidőben talán mi is elfáradtunk,illetve a cornexisek is igyekeztek mindent bevetni,hogy az eredményt szebbé tegyék,így nem sikerült tovább nővelni az előnyünket.De ami a légyeg:hogy nem is adtuk le a meccs végére.Végre nyugodtan játszhattunk.Az eredmény pedig könnyed győzelem és ezzel szerintem biztosítottuk a helyünket a rájátszásban!